FacebookFacebookInstagramInstagram

Porada online

Wychodząc naprzeciw współczesnym możliwościom niesienia pomocy Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną w postaci udzielania porad oraz sporządzania opinii prawnych także za pomocą elektronicznych środków komunikacji.
 

Porada online: jak to działa?

 

Realizując Poradę online korzystamy z Internetu, względnie kontaktujemy się z Tobą telefonicznie, o ile to możliwe. Nie tracisz czasu na dojazd do Kancelarii. Otrzymujesz poradę prawną bez wychodzenia z domu. 

 

Pełne koszty porady prawnej poznasz po przesłaniu pytań i opisu stanu faktycznego. Zależnie od stopnia skomplikowania problemu, możemy Cię prosić o dodatkowe informacje lub dokumenty w formie elektronicznej. 

 

Poradę prawną otrzymujesz w formie dokumentu elektronicznego (format .doc lub .pdf), dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z poradą lub pismem procesowym oraz w formie 60 minutowej wideokonferencji za pośrednictwem wybranego komunikatora internetowego. 

 

Porada online: porada prawna przez internet

 

Opisz swój problem i zadaj pytania za pośrednictwem wiadomości mailowej na adres [email protected] lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt. W razie potrzeby załącz fotokopie dokumentów.
 

W ciągu 2 dni roboczych prześlemy na Twój adres e-mail wycenę porady prawnej wraz z przybliżonym czasem jej realizacji. Wycena jest bezpłatna. 
 

Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym poinformujemy Cię o przystąpieniu do realizacji Porady online oraz wskażemy czas realizacji usługi.
 

Na podany przez Ciebie adres e-mail przesyłamy opinię prawną lub projekt pisma procesowego.

 

Na życzenie Klienta realizujemy poradę prawną w formie wideokonferencji za pośrednictwem wybranego komunikatora internetowego. Czas porady w formie wideokonferencji to maksymalnie 60 min. 

Więcej informacji dotyczących usługi Porady prawnej online znajdą Państwo w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną.

 

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi Porady online Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu.

Porada online

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję