FacebookFacebookInstagramInstagram

Cennik

Wysokość wynagrodzenia za poradę prawną lub prowadzenie sprawy ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem na podstawie oceny stanu faktycznego, potrzeb i oczekiwań klienta oraz analizy dokumentacji dotyczącej sprawy. Cena usługi prawnej uzależniona jest zakresu i rodzaju świadczonej pomocy prawnej. Wysokość wynagrodzenia zależy przede wszystkim od przewidywanego nakładu pracy adwokata i pracowników kancelarii. Wpływ na wynagrodzenie ma złożoność sprawy, ilość czasu koniecznego na zapoznanie się ze sprawą i zgromadzenie wymaganej dokumentacji, a także forma pomocy prawnej.

Wynagrodzenie co do zasady płatne jest z góry. W szczególnie uzasadnionych przypadkach istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty lub odroczenia terminu płatności.

Wynagrodzenie jest powiększane o należny podatek VAT.

Nr rachunku bankowego: PKO BP 38 1020 3235 0000 5402 0151 4207

Systemy rozliczeń:
SYSTEM WYNAGRODZENIA KWOTOWEGO
Stosowany względem klientów indywidualnych gdzie stosuje się stawki obliczane na podstawie wartości przedmiotu sporu lub indywidualnej wycenie danego zagadnienia prawnego. Cena usługi prawnej za realizację zlecenia, z uwzględnieniem obowiązujących w tym zakresie przepisów, ustalana jest indywidualnie z klientem. System ten jest stosowany w sprawach, w których można określić zakres prac i ich wymiar czasowy.
SYSTEM WYNAGRODZENIA GODZINOWEGO
Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego na realizację zlecenia i stopnia trudności sprawy. System ten jest stosowany głównie przy stałej obsłudze prawnej oraz w sytuacjach, gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu i pracochłonności sprawy. Wynagrodzenie wypłacane jest po przedstawieniu szczegółowego wykazu wykonanych czynności z określeniem poświęconego na nie czasu.
SYSTEM WYNAGRODZENIA ZRYCZAŁTOWANEGO
System stosowany w przypadku obsługi firm. Okresowy tygodniowy, miesięczny, ustalany w oparciu o zakres potrzeb deklarowanych przez klienta z uwzględnieniem szacunkowego czasowego zaangażowania kancelarii adwokackiej. Możliwe jest też korzystanie ze stałej, długofalowej obsługi prawnej opartej na warunkach ustalonych w umowie o współpracy.
Kontakt & E-porada

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią Adwokacką w formie mailowej, telefonicznej a także poprzez formularz kontaktowy.
Porady prawne udzielane są również w formie wideokonferencji. W przypadkach niecierpiących zwłoki lub nagłych istnieje możliwość spotkania w sobotę, niedzielę bądź po godzinach pracy Kancelarii. Kancelaria świadczy usługi stacjonarne na terenie województwa Lubelskiego i Podkarpackiego.
Person Kancelaria Adwokacka Warda
Adwokat Michał Warda
Nr rachunku bankowego: PKO BP 38 1020 3235 0000 5402 0151 4207
NIP: 7151903502
REGON: 524415853
Adres ul. Tadeusza Kościuszki 7A, 23-200 Kraśnik
Telefon +48 574 991 901 E-Mail [email protected] Skorzystaj z formularza kontaktowego

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję